Newly Renovated 2 Bedroom Apartment, 5Min To Metro

  • 72 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια

Το Newly Renovated 2 Bedroom Apartment, 5Min To Metro Αθήνα 72 τ.μ. Απέχει περίπου 2 χλμ. από το Μοναστηράκι και 16 λεπτά με τα πόδια από την Ακρόπολη Αθηνών. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει Wi-Fi στα δωμάτια.

Αυτό το διαμέρισμα έχει θέα στην πόλη και διαθέτει μπαλκόνι, χώρο καθιστικού και σαλόνι. Το Newly Renovated 2 Bedroom Apartment, 5Min To Metro διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επίσης, διατίθενται στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.

Το κατάλυμα προσφέρει παροχές μαγειρέματος, όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο.

Αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια βρίσκεται στην άνετη τοποθεσία και απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το σιδηροδρομικό σταθμό Σταθμός Ηλεκτρικού Θησείο. Το κέντρο της Αθήνας βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια. Το Newly Renovated 2 Bedroom Apartment, 5Min To Metro βρίσκεται περίπου 1 χλμ. από τον Ναό του Ολυμπίου Διός. Αυτό το κατάλυμα βρίσκεται σε απόσταση μόνο 5 λεπτών με τα πόδια από τη στάση λεωφορείων Olympiakh και σε απόσταση μόλις 600 μέτρων τον σταθμό του μετρό Νέος Κόσμος που είναι ιδανικό σημείο εκκίνησης για τις εξερευνήσεις σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Newly Renovated 2 Bedroom Apartment, 5Min To Metro Αθήνα
Meraki By Figleaf Apartments
Τιμή μόνο για κινητά

Meraki By Figleaf Apartments

9.0
Άριστο 67 σχόλια
76 μ από το κατάλυμα
USD 107 USD 96
ανά νύχτα
En Suites Stylish & Comfort Stay Near Acropolis
Τιμή μόνο για κινητά

En Suites Stylish & Comfort Stay Near Acropolis

9.7
Εξαιρετικό 206 σχόλια
93 μ από το κατάλυμα
USD 255 USD 230
ανά νύχτα
Gargaretta Suites Wildflower 3 Acropolis Museum District
Τιμή μόνο για κινητά

Gargaretta Suites Wildflower 3 Acropolis Museum District

9.4
Άριστο 28 σχόλια
127 μ από το κατάλυμα
USD 173 USD 156
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος»
    34 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Petralona Railway Station
    1,6 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωμάτια με δωρεάν WiFi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο
    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείας00002179020
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Newly Renovated 2 Bedroom Apartment, 5Min To Metro;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Newly Renovated 2 Bedroom Apartment, 5Min To Metro περιλαμβάνουν Φυλακές Σωκράτους, που απέχει 20 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Newly Renovated 2 Bedroom Apartment, 5Min To Metro;
      Η τιμή κράτησης στο το Newly Renovated 2 Bedroom Apartment, 5Min To Metro θα είναι 138€.
    • Πόσο μεγάλο είναι το Newly Renovated 2 Bedroom Apartment, 5Min To Metro;
      Η έκταση του το Newly Renovated 2 Bedroom Apartment, 5Min To Metro αποτελεί 72 μ².
    • Στο διαμέρισμα υπάρχει πλυντήριο;
      Ναι, διαμέρισμα διαθέτει πλυντήριο ρούχων.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος»
    34 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Petralona Railway Station
    1,6 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Newly Renovated 2 Bedroom Apartment, 5Min To Metro Αθήνα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο